MACEDONIAN GAMING

MACEDONIAN GAMING FORUM
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» InsomniA CS 1.6 Servers - Makedonskite serveri
Sun Feb 17, 2013 8:54 am by pesho

» ДОЈДЕТЕ НА CITYWORLD RPG MACEDONIA
Fri Nov 16, 2012 6:59 am by CityWorld

» Man utd 4eveR :D
Thu Feb 12, 2009 1:38 am by smallbs

» Postavi prashanje,i dobij glup odgovor !!
Wed Feb 11, 2009 2:17 pm by n1kolche

» "OVA" ili "ONA"
Wed Feb 11, 2009 11:26 am by n1kolche

» sho praite najveke vo slobodno vreme ? :D
Wed Feb 11, 2009 8:37 am by maL1_Ta[S]e

» Дали ви се допаѓа скинот на форумот ?
Wed Feb 11, 2009 8:32 am by maL1_Ta[S]e

» OnlineTurnir 5 vs 5 CaiR Gaming
Wed Feb 11, 2009 1:37 am by ControleR

» CS 1.6 - Macedonian Version
Tue Feb 10, 2009 5:42 am by ADNAN

Poll
Дали ви се допага скинот на форумот?
Супер е
71%
 71% [ 5 ]
Добар е
14%
 14% [ 1 ]
Лош е
14%
 14% [ 1 ]
Сменете го
0%
 0% [ 0 ]
Total Votes : 7


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Vicovi !!!!

Go down 
AuthorMessage
Esito
AdministratoR
AdministratoR


Posts : 16
Join date : 2009-02-08

PostSubject: Vicovi !!!!   Sun Feb 08, 2009 3:45 pm

Aj ja prv ^^
Пред многу години, Господ ги создал мажот и жената. Застанал пред мажот и му рекол:
Кул ти испадна одлично.
А потоа, ја погледнал жената и рекол. E јеби га ти ќе мораш да се шминкаш.


Оди велешанец во Крушево и почнува да се гуши па во паника вика:
Ауспух ауспух... lol lol lolНаркоман ја прашува својата баба:


Бабо да не ми ги виде сините таблети?
Море синко батали ги сините таблети ги виде ли сините змејови во кујната?
Back to top Go down
View user profile
Esito
AdministratoR
AdministratoR


Posts : 16
Join date : 2009-02-08

PostSubject: Re: Vicovi !!!!   Sun Feb 08, 2009 4:24 pm

Кога бил мал на Трпе родителите му рекле дека пичките касале . И по неколку години иде Трпе на нудистичка плажа и гледа некоја гола женска. Женскава меѓу време прднала и Трпе вика:
- `Ржеш пичко `ржеш .

Фамилијарен Секс


Оди трпе кај татко му, пред излегуванје и му вика:
Трпе : Тато, може ли денеска да добијам некој денар повеќе?
Татко му : Сине што ти е? Секоја ден ти требаат пари повеќе?
Трпе : Па тато, немам девојка, дај ми некој денар повеќе да платам некоја.
Татко му се сложил, му дал повеќе пари, и Трпе си влага во неговата соба да се облечи за излегување. Кај него в соба била и сестра му, и му вика:
Сестрата : Бате од каде ти толку пари?
Трпе : Тато ми даде, да легнам некоја девојка, па мора да имам пари да и платам.
Сестрата : Па бате, што ќе се срамиш да бараш, дај ми би мене парите јас ќе ти завршам работа.
Трпе : Арно викаш.
Трпе парите на сестра му и почнале со работата и од ко завршиле сестрата на Трпе вика:
Сестрата : Бате па ти си бил 100пати подобар од Тато!!!
Трпе : Знам, истото и Мама ми го кажа!

Ми се пее песна!

Иде Трпе мали кај татко му и сеа татко му чита весник! Трпе мали вика:
- Тато ми се моча!
Не сине така! Ќе речеш: Ми се пее песна!
И мали Трпе вика на татко му тато ми се пее песна!!!!
Ај оди, ене ти го вецето!
Утредента оди мали Трпе кај чичко му и чичко му игра плеј стејшн со другар му!!!
И мали Трпе вика:
Чиче ми се пее песна! Чиче ми се пее песна!
Иии, абе малиов шо се расположи толку да пее?
Чиче ми се пее песнааа!
И чичко му вика:
Ај пеј ми на увце!
И овој мали Трпе му се имочал во уво!
После другарот на чичко му вика лелеее малиов ама течно пеел!
Не е дома

Трпе оди кај Перо и ѕвони на ѕвончето и излева на врата таткому на Перо:
Трпе вели:
Дома ли е Перо?
Таткому на Перо вели:
Не е дома се бања!
Back to top Go down
View user profile
n1kolche
AdministratoR
AdministratoR


Posts : 16
Join date : 2009-02-08

PostSubject: Re: Vicovi !!!!   Mon Feb 09, 2009 3:15 am

Хасо отишол кај Мујо на гости. Викнал:
-Мујоо дома ли си?!
-Не! Викнал Мујо. А Хасо рекол:
-Не лажи патиките ти се тука!
Back to top Go down
View user profile
ControleR
HeaD-AdministratoR
HeaD-AdministratoR
avatar

Posts : 59
Join date : 2009-01-28

PostSubject: Re: Vicovi !!!!   Tue Feb 10, 2009 2:03 am

Еј најдобриот виц на денот оди како видјет
Back to top Go down
View user profile http://mkd-gaming.forumakers.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Vicovi !!!!   

Back to top Go down
 
Vicovi !!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MACEDONIAN GAMING :: Opshti diskusii :: SPAM HQ!-
Jump to: